Worki polipropylenowe producent • Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER


Nazwa firmy: Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER

Adres: Czołowo 1

Miejscowość: Koło

Kod pocztowy: 62-600

Telefon: 63 262 68 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Jesteś związany z branżą spożywczą, toteż niemalże na co dzień masz do czynienia z pakowaniem produktów, przechowywaniem ich oraz transportowaniem do magazynu? Na pewno wiesz, jak ważna jest jakość opakowania, albowiem to właśnie dzięki niemu żywność oraz wszelkie inne materiały - głównie sypkie - są wolne od zagrożeń w postaci zawilgocenia, zamoczenia, zakurzenia, przesiąknięcia zapachami lub substancjami z zewnątrz oraz innych konsekwencji, które czyhają na zewnątrz opakowania. W celu optymalnej ochrony i wygody podczas pakowania i transportowania materiałów sypkich, warto zaopatryć się w worki polipropylenowe, producent oferuje nie tylko bogaty asortyment produktów świetnej jakości, ale również swoje profesjonalne doradztwo.

Firma przeprowadzi Cię przez katalog produktów, a każdy wybrany przez Ciebie worek scharakteryzuje i opisze jego zastosowanie, przeznaczenie oraz zalety. Dzięki temu szybko podejmiesz decyzje dotyczącą wyboru konkretnego worka.  Już na stronie internetowej możesz uzyskać wiele informacji na temat poszczególnych produktów. Dowiesz się przede wszystkim, w jakich wymiarach dostępny jest oglądany przez Ciebie worek, a także jakimi parametrami technicznymi się charakteryzuje, ile posiada uchwytów oraz co jeszcze powinieneś wiedzieć o tym produkcie. Uzupełnieniem katalogu produktów jest zakładka, w której opisana jest pełna oferta firmy, podzielona na zakładki - w zależności od tego, czego szukasz na stronie.

Wejdź na stronę internetową firmy, bigbag.izomer.com.pl, aby dowiedzieć się więcej o:

  • rodzajach produktów, jakie oferuje firma
  • celach, sposobach działania i idei, jaką kieruje się firma wykonując swoją pracę, już od tylu lat. Dzięki temu jest znana wśród swoich klientów z najlepszej strony, a także zasłużyła na referencje mianujące ją rzetelną firmą oraz taką, która wykonuje swoje zlecenia terminowo i stanowczo można jej zaufać bez obaw;

W razie dodatkowych pytań, skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się w jednej z zakładek na stronie internetowej producenta.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Rafał Mazurek
Źródło:
https://bigbag.izomer.com.pl/o-firmie/


Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy