Taras kompozytowy lepszy od drewnianego


Nazwa firmy: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Adres: Żwirowa 11

Miejscowość: Pszczew

Kod pocztowy: 66-330

Telefon: 600 802 002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Deski kompozytowe zyskują coraz bardziej na popularności w Polsce pośród tych osób, które planują zbudowanie przydomowego tarasu. Tego rodzaju materiał łączy w sobie naturalne piękno drewna z nowoczesną technologią, a więc z polimerami, które zapewniają desce ponadprzeciętną wytrzymałość. To przede wszystkim z tego powodu deski kompozytowe są dzisiaj bardzo często wybierane na rynku, a firma TDM Tarasy, zajmująca się wykonywaniem takich desek, może zagwarantować ich najwyższą jakość.

Wybór naturalnego drewna oraz desek kompozytowych to zawsze dylemat dla osób chcących zbudować porządny taras na długie lata. Taras kompozytowy w większości przypadków jest sporo droższy od tarasu drewnianego, ale decydując się na ten drugi rodzaj, uzyskamy jedynie pozorne oszczędności. Dzieje się tak dlatego, że naturalna deska wymaga corocznej konserwacji, nawet gdy wybieramy drewno egzotyczne. Działanie wilgoci, promieni UV czy duże dobowe różnice temperatury uszkadzają strukturę drewna, która jeśli nie będzie zabezpieczona, to bardzo szybko straci swój estetyczny wygląd. W przypadku kompozytu nie ma konieczności wykonywania żadnych konserwacji. Deska w ogóle nie przyjmuje wilgoci, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, bardzo łatwo się ją czyści, a do tego nie traci ona koloru, nawet przy długotrwałym wystawianiu na promieniowanie UV. Kompozyt jest wręcz idealny na tarasy bez zadaszenia, które regularnie poddawane są działaniu różnych warunków atmosferycznych.

To jednak wciąż nie wszystkie zalety tego materiału. Decydując się na zamówienie desek w ofercie tej firmy tdmtarasy.pl, można mieć pewność, że taras będzie:

  • bardzo łatwy w budowie,
  • ekologiczny,
  • efektownie wyglądający, struktura bardzo przypomina strukturę naturalnego drewna,
  • długowieczny, zachowując naprawdę estetyczny wygląd przez lata.

Wiedza i doświadczenie firmy zajmującej się produkcją tarasów kompozytowych sprawia, że do wykonania desek stosuje się najlepsze na rynku materiały kompozytowe i to w idealnej proporcji względem mączki drzewnej. Oferta jest również przystępna pod kątem ceny.

Opinie o TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Marzy mi się dom z dużym tarasem. Już wcześniej czytałam, że taras z kompozytu jest trwalszy i łatwiejszy w utrzymaniu od drewnianego i teraz znów się to potwierdza.
By:Anita Król
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4Firmy w okolicy