Rękawice sterylne - SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.


Nazwa firmy: SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.

Adres: Wielicka 181 A

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-663

Telefon: 681-42-52

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Ci, którzy pracują w poradniach stomatologicznych, korzystają na co dzień z rękawic sterylnych. Na rynku można znaleźć produkty wykonane z różnego rodzaju tworzyw, dlatego można kupić to, czego akurat nam najbardziej potrzeba.

To, jakiej jakości są rękawice sterylne bez wątpienia przełoży się na bezpieczeństwo. Nie ma sensu oszczędzania na nich, gdy w grę wchodzi ludzkie zdrowie. Trzeba pamiętać, że przy wykonywaniu zabiegów stomatologicznych należy zachować czujność. Nawet niewielki błąd może stać się przyczyną poważnych problemów.

Dzisiaj można bez trudu znaleźć rękawiczki, które nie tylko cechują się dobrą elastycznością, ale również zostały w taki sposób wykonane, że są wytrzymałe. Dzięki temu są rozwiązaniem, które sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Ważne jest, aby rękawiczki nie krępowały nadmiernie ruchów, dzięki czemu można uniknąć szybkiej męczliwości dłoni.

Słabe dopasowanie rękawiczek do dłoni z pewnością nie przełoży się na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Trzeba pamiętać, że dostępne są różne rozmiary i należałoby kupować ten, który pozwala nam na swobodną pracę. Praca w poradniach stomatologicznych trwa nieraz długie godziny, dlatego w tym wypadku konieczne jest, by zadbać o należyty komfort użytkowania. To przekłada się również na poprawność i dokładność wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Ci, którzy są uczuleni na lateks, mogą korzystać z rękawiczek nitrylowych. Są one tak samo miękkie i wytrzymałe, a dodatkowo nie wywołują podrażnień i zaczerwień.

Dzisiaj standardowo wykańcza się rękawice medyczne rolowanym mankietem. Pozwala to na szybkie nakładanie i zdejmowanie, a także sprawia, że są rękawiczki są bardzo praktyczne. To, co jest równie ważne to powierzchnia palców, która powinna pozwalać na precyzyjny i pewny chwyt. Nie należałoby jednak zapominać o tym, że rękawice wykorzystywane w gabinetach dentystycznych powinny być odporne chemicznie. Na safemed.pl swoją ofertę prezentuje jedna z firm, która dostarcza rękawic nie tylko dla stomatologów.

 

 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Marcel Zając
Źródło:
http://safemed.pl/produkty/rekawice/nitrylowe/safedent


Opinie o SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy