http://proorto.legnica.pl/ - Chirurg stomatolog Legnica


Nazwa firmy: PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Adres: Złotoryjska 50

Miejscowość: Legnica

Kod pocztowy: 59-220

Telefon: 76 877 01 19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Stomatologia to szeroka dziedzina, która obejmuje szereg różnego rodzaju usług. Wśród nich wymienić można te z zakresu chirurgii stomatologicznych. Są one bardzo ważne, ponieważ pozwalają pozbyć się problemów zdrowotnych związanych z uzębieniem. Na przykład gdy mamy stan zapalny związany z chorym zębem, odpowiednio wdrożone przez chirurga stomatologa leczenie pozwoli się z tym uporać. Oczywiście rozpoczęcie działań poprzedzone jest konsultacją.

Jak przebiega cały proces leczenia? Możemy to zobaczyć na przykładzie Legnicy - tutaj chirurg stomatolog w pierwszym kroku wykonuje ogólny wywiad z pacjentem, przeprowadza badanie wstępne, dzięki czemu jest w stanie szybko i skutecznie rozpoznać problem. Na tym etapie możliwe jest też wybranie metody znieczulenia oraz techniki, jaką będzie wykonywany dany zabieg. Obecnie bowiem w chirurgii stomatologicznej stosuje się nowoczesne technologie, a dobre gabinety takie jak Proorto wyposażone są w najnowsze sprzęty, które pozwalają bezpiecznie wykonać zabiegi.

Do zadań chirurga stomatologa należy także wykonanie badań radiologicznych, często przeprowadza się też badanie krwi. Te wstępne badania są bardzo ważne i nie należy ich zaniedbywać, dlatego właśnie warto powierzyć swoje zdrowie w ręce doświadczonego, wykwalifikowanego chirurga. Dzięki temu będziemy czuć się bezpiecznie i zyskamy pewność, że wszystkie zabiegi zostaną przeprowadzone prawidłowo. W gabinecie oferującym usługi chirurgiczne możemy wykonać pełną ekstrakcję zębów, zarówno tych mlecznych, jak i stałych. Chirurg usuwa też zęby zatrzymane w dziąśle, pomaga pozbyć się stanów zapalnych, a także zajmuje się leczeniem powikłań ropnych. Wśród usług znajdziemy również hemisekcję, czyli usunięcie korzeni zęba.

Do gabinetu mogą udać się także osoby, którym zależy na rekonstrukcji ubytków kostnych powstałych na przykład na skutek wypadku. Dobry chirurg w gabinecie stomatologicznym prowadzi także przeszczepy łącznotkankowe oraz przeszczepy bloków kostnych, jak i wydłużanie koron klinicznych.

Data dodania: 04-12-2018
Autor: Michalina Sikorska
Źródło:
http://proorto.legnica.pl/


Opinie o PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy