PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Dystans baryłka


Nazwa firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Interesuje Cię dystans baryłka? Wiarygodne i wyczerpujące źródło na temat produktów z tej kategorii, znajdziesz na stronie internetowej prefeko.com.pl. Podkładka dystansowa występuje w oddzielnej podstronie, toteż łatwo znajdziesz to, czego szukasz. Na stronie znajdziesz wymiary, ilustrację, a także formularz kontaktowy, który pozwoli Ci ustalić wszelkie szczegóły oraz cennik.

Dużą częścią asortymentu firmy są również stopnie złazowe. Produkty tego typu wykonywane są w różnych wersjach: są uchwyty zarówno pojedyncze, jak i podwójne, ale też różne kolory dostępne w ofercie. Część produktów posiada dodatkowe elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność. Dzięki temu zadanie produktu jest spełnione z jeszcze większym powodzeniem, ponieważ z reguły funkcją produktów jest podnoszenie bezpieczeństwa  i swobody osób pracujących w tym charakterze. Ważny jest także przemyślany design stopni, ponieważ są one wyprofilowane w ten sposób, że nie tworzą się na niej śliskie, niebezpieczne punkty, oblodzenie, dzięki temu korzystanie z nich jest bezpieczne o każdej porze roku, w każdych okolicznościach.

Kończyny pracownika są dzięki temu ochronione i nie są narażone na ześlizgnięcie się. Każdy stopień jest też opisany względem parametrów technicznych, które są bardzo ważne dla osób dobierających odpowiednie stopnie do warunków, jakie panują na miejscu pracy. Dzięki wyczerpującej i dokładnej informacji, dokładnie dobierzesz odpowiedni stopień, a przede wszystkim nie narazisz swoich pracowników na wypadek lub inne niepożądane okoliczności. W ofercie firmy znajdują się także użyteczne tuleje montażowe, które mają duże znaczenie podczas montażu stopni, który zresztą jest prosty i szybki dzięki wskazówkom na stronie internetowej. Elementy do montażu są wyprofilowane w ten sposób, aby jak najbardziej ułatwić Ci montaż stopnia. W prawidłowym osadzeniu nawet kilka milimetrów może grać dużą rolę, toteż w razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zgłosić się do firmy. Jej zadaniem jest nie tylko sprzedaż użytecznych produktów, ale również profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Alan Bąk
Źródło:
http://prefeko.com.pl/produkty-i-specyfikacje/


Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy