Wycinanie pianek polietylenowych - http://pianfol.pl/


Nazwa firmy: Pianfol Sp. z o. o.

Adres: Czermin 306

Miejscowość: Czermin

Kod pocztowy: 39-304

Telefon: +48 17 250 62 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Specjalistyczną usługę wycinania pianek polietylenowych oferuje renomowana firma Pianfol. Uzyskane w procesie wycinania formy służą do skutecznego zabezpieczania towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas magazynowania i transportu. Firma swą działalność opiera o zaawansowane zaplecze technologiczne i produktowe oraz wykwalifikowany i doświadczony personel.

Wyposażenie w nowoczesny park maszynowy i zaawansowane oprogramowanie projektowe pozwala na uzyskanie precyzyjnych kształtów o wysokim stopniu złożoności profilowej, z kompletnym zachowaniem własności fizycznych pianki oraz zadanych atrybutów użytkowych. Przeznaczone do celów logistycznych i przechowalniczych:

  • kształtki profilowe,
  • dystanse piankowe,
  • grzebienie,
  • opakowania,
  • wkładki zabezpieczające,
  • wypełnienia

 zachowują wszystkie immanentne zalety dobrej klasy pianki polietylenowej.

Charakteryzuje je trwałość i wytrzymałość oraz odporność na wodę, czynniki chemiczne i pleśń. Nie przewodzą też ciepła, przez co chronią przed czynnikami temperaturowymi oraz utrzymują stałą temperaturę. Amortyzują również wstrząsy, są lekkie, tanie oraz bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Ze względu na swoje zalety fizyczne, ekologiczne i ekonomiczne to materiał coraz powszechniej używany przez firmy produkcyjne i usługowe. Odnotowują one mierzalne korzyści związane z usprawnieniem procesów wewnętrznych i redukcją kosztów. Formy i kształtki z pianki chronią towary wrażliwe na wstrząsy, zarysowania, uszkodzenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz ułatwiają ich pakowanie i estetyczne eksponowanie.

Usługi świadczone są z naciskiem na najwyższą precyzję i estetykę wykonania, terminowość i zgodność z wytycznymi technicznymi klienta. Firma jest też konkurencyjna cenowo, oferuje doradztwo oraz podchodzi do ustalonych z klientem warunków z dużą elastycznością – przyjmuje zamówienie na partie o różnej wielkości oraz wprowadza modyfikacje techniczne przyjętych zamówień bez konieczności renegocjowana umów. Sumienne podejście do zobowiązań oraz wysoka jakość świadczonych usług przyniosła firmie bogatą bazę klientów z różnych branż.

Data dodania: 09-01-2019
Autor: Katarzyna Mróz
Źródło:
http://pianfol.pl/pianka-polietylenowa/


Opinie o Pianfol Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy