Wynajem aut w pigułce


Nazwa firmy: Metropolis Krzysztof Bugaj

Adres: Ogrodowa 72

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 91-071

Telefon: 42-663-87-71

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Wiele osób systematycznie korzysta z usług wypożyczalni aut. Wyróżniamy wynajem:

  • krótkoterminowy,
  • długoterminowy.

Ten pierwszy to idealna opcja dla osób, które wybierają na weekendowy wypad do innego miasta. Jeżeli do konkretnej miejscowości znajdującej się gdzieś w Polsce dojadą one np. pociągiem, na miejscu mogą one wypożyczyć samochód. Krótkoterminowy wynajem jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku wyjazdów służbowych do innych miast. Druga opcja dedykowana jest przede wszystkim firmom, które nie chcą zdecydować się na zakup samochodu z powodu np. braku odpowiedniej ilości środków. Mają one do wyboru auta osobowe, dostawcze, jak również busy.

Wypożyczalnia samochodów, np. taka jak METROPOLIS RENT, może też zaproponować osobie, której auto zostało uszkodzone w wyniku wypadku drogowego, stłuczki czy kolizji, samochód zastępczy na czas naprawy pojazdu lub zakupu nowego. W tej sytuacji to wypożyczalnia bierze na siebie załatwienie wszelkich formalności z firmą ubezpieczeniową. Jedyne, co należy jej dostarczyć, to dowód osobisty i prawo jazdy, a wszystko po to, by umożliwić rozpoczęcie procedury wynajmu auta zastępczego.

Dlaczego warto korzystać z usług wypożyczalni? Przede wszystkim jest to wygodna opcja. Osoby, które zdecydowały się na wynajem długotrwały, nie muszą zaprzątać sobie głowy ubezpieczeniem pojazdu, gdyż tę kwestię bierze na siebie wypożyczalnia. Wynajem wymaga jedynie minimum formalności.

METROPOLIS RENT ma swoją siedzibę w Łodzi. Wypożyczalnia ta oferuje wynajem aut osobowych, a także dostawczych. Dysponuje ona komfortowymi i bogato wyposażonymi samochodami. Jej klient może liczyć na fachową pomoc ze strony obsługi. Atrakcyjne ceny to zdecydowany atut tej wypożyczalni. Na stronie metropolis-rent.pl znajdziesz prosty formularz, który pozwala zadać pytanie o dostępność danego modelu auta w określonym terminie, a także o możliwość skorzystania z dodatkowych opcji takich jak:

  • nawigacja,
  • fotelik dziecięcy,
  • CB Radio,
  • wyjazd za granicę.

METROPOLIS RENT serdecznie zaprasza również do kontaktu telefonicznego.

Opinie o Metropolis Krzysztof Bugaj


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy