http://intc.pl/ • Szafy przesuwne Rzeszów


Nazwa firmy: INTC PRACOWNIA STOLARSKA

Adres: Krzemienica 553

Miejscowość: Krzemienica

Kod pocztowy: 37-127

Telefon: +48 608 762 691

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Niezależnie od tego, czy posiadamy małe mieszkanie, czy duże, czy może dom – każde gniazdko rodzinne musi być dobrze umeblowane, aby zapewniało odpowiedni komfort odpoczynku. To właśnie własny dom jest miejscem, w którym wypoczywa nam się najlepiej. Regenerujemy tam siły przed kolejnym dniem pełnym obowiązków zawodowych.

Dobrze zaprojektowane mieszkanie zapewni nam oczekiwaną wygodę. Oczywiście oprócz mebli wypoczynkowych, nie powinniśmy zapominać o meblach przeznaczonych do przechowywania – ubrań, tekstyliów czy rzeczy sezonowych. Obecne dużą popularnością cieszą się szafy przesuwne, które w Rzeszowie dostępne są u wielu producentów mebli, między innymi iNTC.

Takie szafy przeznaczone są pod zabudowę, najczęściej wykorzystuje się w tym celu wnęki. Dobrze sprawdzają się wnęki w przedpokoju, które dzięki temu przestrzeń ta stanie się przydatna. Taka szafa może mieć różną wielkość – najczęściej spotyka się takie do samego sufitu. Skrzydła przesuwne także mogą być wykończone na różne sposoby. Dobrym wyborem, który cieszy się dużym zainteresowaniem, jest szafa z lustrem. Po pierwsze, bardzo dobrze powiększa ona optycznie przedpokój, który przecież zazwyczaj jest długi i wąski. Dzięki lustru prezentuje się on przestronniej. Po drugie lustro będzie przydatne przed wyjściem – będziemy mogli ocenić własną stylizację od stóp do głów, co docenią przede wszystkim panie, ale nie tylko.

Oczywiście możemy zdecydować się też na klasyczną szafę przesuwną ze skrzydłem drewnianym, zwłaszcza jasne drewno dobrze się tutaj prezentuje. Wybór zależy od nas samych i od tego, jaką posiadamy koncepcję aranżacyjną do miejsca, w którym ma stanąć taka szafa.

Zabudować można nie tylko wnękę w przedpokoju, ale także – jeśli mamy dom piętrowy – także przestrzeń pod schodami. To dobre miejsce na schowek w postaci szafy, w której będziemy przechowywać rzeczy sezonowe, takie jak śpiwory, namioty, stroje kąpielowe czy okazjonalnie używane garnitury. Bez wątpienia szaf przesuwnych nie może zabraknąć w żadnym domu.

Data dodania: 09-12-2018
Autor: Magdalena Górecka
Źródło:
http://intc.pl/szafy-przesuwne-pod-zabudowe/


Opinie o INTC PRACOWNIA STOLARSKA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy