Montaż drzwi leszno


Nazwa firmy: Aliante Okna Sp. z o.o.

Adres: Grodzisko 19C

Miejscowość: Osieczna

Kod pocztowy: 64-113

Telefon: 65 520 95 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Niewątpliwie drzwi wejściowe w każdym domu pełnią wiele ważnych funkcji – nie tylko akustyczną oraz termiczna, ale także zabezpieczają przed włamaniami. Dodatkowo drzwi wejściowe to taki element, który rzuca się w oczy, dlatego dobrze, jeśli są estetyczne i współgrają z resztą całego domu i dodatkami. Powinny być także odporne i wytrzymałe – czyli wykonane z materiałów wysokiej jakości. Producentem godnym polecenia i zaufania jest firma Aliante z Leszna. Przedsiębiorstwo działa w Lesznie i zapewnia też montaż drzwi. Ich produkty spełniają wszystkie wyżej wymienione kryteria. Przy wybieraniu drzwi należy kierować się ich jakością oraz łatwością montażu. W firmie nie tylko więc wybierzesz dobre drzwi, ale także nie będziesz musiał martwić się o ich montaż.

W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są drzwi na profilach PCV, które są bardzo łatwe w montażu, a przy tym nie stwarzają żadnego problemu z utrzymaniem ich w doskonałym stanie. Dostępne są także drzwi aluminiowe. Posiadają lekkie i solidne konstrukcje, które świetnie sprawdzą się nie tylko w domach, ale i w budynkach firmowych. Nieważne, na który rodzaj drzwi się zdecydujesz. Wszystkie odznaczają się wysoką jakością oraz solidnością, a dodatkowo zapewniają świetne właściwości termiczne oraz akustyczne, które to w każdym wnętrzu stworzą przyjemną atmosferę. Wszystkie usługi realizowane przez firmę, łącznie z montażem drzwi, wykonywane są rzetelnie, sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowym plusem jest gwarancja przystępnych cen w stosunku do jakości.

Aby wpisać się w gusta jak największej liczby klientów, firma stworzyła drzwi w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Te same barwy stosowane są także w ramach okiennych, dzięki czemu możesz skomponować pasujące do siebie elementy. Wszystkie drzwi posiadają także systemy antywłamaniowe. Zostały wyposażone nie tylko solidne ramy, ale także 3-punktową zasuwnicę, nowoczesne kombiprogi oraz profesjonalne zawiasy, które można regulować w trzech płaszczyznach. Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy, wejdź na stronę internetową aliante.pl i dowiedz się więcej szczegółów.

Data dodania: 18-11-2018
Autor: Marcel Zając
Źródło:
http://aliante.pl/drzwi-pcv/


Opinie o Aliante Okna Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy