Nowoczesne meble firmy Vondom


Nazwa firmy: AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Adres: Łąkowa 11

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-562

Telefon: 505 160 677

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Projekty hiszpańskiej marki Vondom wyróżniają się nietuzinkowym designem, który nakierowany jest na oryginalne połączenie praktyczności z artyzmem. Dzięki takim firmom jak właśnie Vondom sztuka użytkowa jest nieustannie wzbogacana o nowe projekty.

Dla polskich klientów meble marki Vondom dostępne są dzięki salonowi Akademia Architektury. W jego ofercie znaleźć można takie kolekcje marki jak Faz, Blow, Rest, Surf, Vertex, Ulm. Każdy z projektów Vondom to efekt przemyślanej koncepcji, inspirowanej najnowszymi osiągnięciami światowego designu. Stworzone meble mają niepowtarzalny fason, w wielu przypadkach przypominającą sztukę japońskiego origami. Geometryczne bryły nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że przebywanie w nich to czysta przyjemność. Vondom meble z kolekcji Faz lub Rest doskonale nadają się do wyposażenia tarasu. Dzięki nim zaznasz przyjemnego relaksu w otoczeniu pięknych rzeczy, a taras stanie się dla Ciebie oazą spokoju. Meble te idealnie sprawdzą się też przy okazji organizowania garden party. Twoi goście bez wątpienia będą zachwyceni gustownym urządzeniem tarasu.

Zaletą mebli Vondom jest też ich modułowość. Oznacza to, że z poszczególnych części skomponujesz wiele układów mebli. Wyzwalając z siebie kreatywność, możesz zagospodarować przestrzeń domu czy tarasu w autorski sposób.

 

Vondom – meble to rozwiązanie dla oryginalnych ludzi. Matowe, lakierowane, a może z podświetleniem LED? To od Ciebie zależy, jaki efekt stworzą Twoje meble Vondom. Hiszpańska marka, ceniona przez wielu niezależnych projektantów, pozwala klientom na wiele wariacji przy wyborze mebli. Dzięki temu możesz wyrazić swój indywidualny charakter, jednocześnie wiedząc, że nabyte meble to wyraz nowoczesnych trendów. Designerskie fasony powstają w myśl  minimalistycznej zasady „mniej znaczy więcej”. To dzięki temu meble Vondom są tak oryginalne i piękne w swojej prostocie.

Odwiedź stronę akademiaarchitektury.pl i poznaj niesamowite projekty hiszpańskiego salonu. W doborze mebli możesz liczyć na pomoc specjalistów salonu.

Opinie o AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy