Butelki antykolkowe - jakie wybrać


Nazwa firmy: ABC-BOBASA

Adres: Słoneczna 37

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: 512-667-800

Oceń firmę (5 z 1 głosów)
Opis:


Kolki u dziecka są zmorą nie tylko dla maluszka, ale także jego rodziców. Wiążą się z nimi nieprzespane noce, stres i poczucie bezradności. Przyczyny ich występowania nie są do końca znane, ale najprawdopodobniej spowodowane są gromadzeniem się pęcherzyków powietrza w przewodzie pokarmowym niemowlęcia, na skutek połykania przez niego powietrza wraz z pokarmem.

Jeśli Wasze dziecko jest rozdrażnione i płacze, jego brzuszek jest twardy, dłonie i stópki zimne, a nóżki podkurczone, najprawdopodobniej właśnie dostało ataku kolki. W tej sytuacji można mu pomóc, wykonując masaż antykolkowy, tuląc, kołysząc, jak również podając napary z ziół.

Zamiast jednak zastanawiać się wyłącznie nad tym, co robić, gdy do ataku już dojdzie, skupmy się na zapobieganiu mu. Butelka antykolkowa to jeden ze sposobów stosowanych przez mamę i tatę, również profilaktycznie. Rodzice, którzy zmagali się z kolkami w przypadku starszych dzieci, dmuchają na zimne i obowiązkowo wyposażają się w tego typu butelkę. Na pewno warto ją kupić, gdyż daje ona naprawdę pozytywne efekty, których nie zapewnią tradycyjne butelki.

Jaką tajemnicę kryją w sobie owe butelki, że są one skuteczne w zapobieganiu kolek? Otóż producenci wyposażają je w zawór odpowietrzany, który uniemożliwia dostawanie się pęcherzyków powietrza do przewodu pokarmowego.

W sklepach dostępne są różne specjalistyczne butelki. Jakie wybrać, by zapobiegać pojawianiu się ataków? Najlepiej zacząć od sprawdzenia, co o danym produkcie myślą osoby, które go przetestowały. Warto zasięgnąć rady u znajomych osób, które problem kolek mają za sobą. Być może pomógł im jakiś konkretny model butelki. Musi być oczywiście dobrej jakości, dlatego najlepiej, jeżeli pochodzi ona od znanego i cenionego producenta.

W celu zakupienia butelki antykolkowej można udać się do sklepu stacjonarnego. Wygodną opcją jest na pewno zamówienie jej przez internet z dostawą do domu. W sklepie online na wyprawkowy.pl prowadzonego przez firmę ABC-BOBASA, znajdziesz wiele modeli tego typu butelek pochodzących od producentów, o których z pewnością już słyszeliście.

Opinie o ABC-BOBASA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy